WYDARZENIA

„Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi.
Tej Ziemi!”

Wobec Pana Boga Wszechmogącego wraz z Królową Polski - Niepokalaną Dziewicą Maryją, prowadzeni przez patronów naszej Ojczyzny: św. Andrzeja Bobolę, św. Jana Pawła II i wszystkich Świętych naszego narodu dziś ze Strachociny płynie wezwanie do zjednoczenia się w modlitwie o odwagę i zjednoczenie polskich serc w mocy Ducha Świętego, aby Jezus Chrystus zakrólował w każdej polskiej rodzinie i we wszystkim co Polskę stanowi.

Nawiązując do tego wezwania płynącego ze Strachociny, skierowanego przez ks. Józefa Niżnika -  kustosza Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie - do wszystkich ludzi dobrej woli oraz tych, którym na Polsce zależy…

W czterechsetną rocznicę święceń kapłańskich Św. Andrzeja Boboli, łącząc się ze wszystkimi wspólnotami modlitewnymi w naszych diecezjach - jako Wspólnota Wojowników Maryi - przyłączamy się do Wielkiej Nowenny w intencji naszej Ojczyzny – wspólnej akcji modlitewnej organizowanej przez wspólnoty katolickie w całej Polsce.

Każdego miesiąca podejmować będziemy jedno wielkie wydarzenie modlitewne, do którego wszystkich zapraszamy. Wszystkie szczegóły i daty znajdziecie na tej stronie.